Ing. Karel Vaverka

 • Valná hromada oblasti Jihlava

  Předsedou je i nadále, a to již popáté, Ing. Karel Vaverka, místopředsedou je autorizovaný technik Bc. Libor Honzárek – nový člen představenstva. V sedmičlenném výboru pracují dvě ženy a tři členové mají více autorizací. Převažuje autorizace Pozemních staveb (IP00, TP00), která je zastoupena pětkrát. Jeden člen je autorizován v oborech Technika prostředí staveb (IE01) a Technologická zařízení staveb (TT00), další je autorizován v oboru Technik dopravních staveb pro nekolejovou dopravu (TD02) a v oboru Mosty a inženýrské konstrukce (TM00).

 • Valná hromada Jihlava 2023

  Valné hromady oblasti Jihlava se zúčastnilo 53 autorizovaných osob, tj. 5 % členské základny oblasti Jihlava, která sdružuje celkem 1037 AO.

 • Valná hromada Jihlava

  Valná hromada Jihlavské oblasti ČKAIT proběhla 2. března 2022 v Gotickém sále Radnice Jihlava. 26 autorizovaných osob, tj. 2,5 % z 1025 řádných členů oblasti, zvolilo 6 delegátů SD 2022.

 • Jihlava

  Valná hromada oblasti Jihlava zvolila sedm členů výboru. Novým členem je Ing. Pavel Vidlák, který vyšel vítězně ze souboje čtyř kandidátů. Předsedou výboru oblasti byl opět zvolen Ing. Karel Vaverka, místopředsedou zůstává i nadále Bc. Libor Honzárek.

 • Nejlepší stavby roku kraje Vysočina 2018

  Vyhlášení soutěže Stavba roku kraje Vysočina 2018 máme za sebou a čeká nás příští ročník. Velmi bych si přál, aby se dotvořilo propojení krajských soutěží se soutěží celostátní – Stavbou roku. Zatím tomu brání několik důvodů, tím hlavním jsou však peníze. Je logické, aby vítěz krajské soutěže platil nemalý poplatek za vstup do soutěže celostátní?

 • Představujeme oblast Jihlava

  ČKAIT je sice nepolitická instituce, ale jedním z jejích hlavních úkolů je tvorba a koordinace legislativního prostředí ve stavebnictví. Spolupráce s politiky, se státní správou a samosprávou je pro ni nezbytná. V Jihlavě toto umí výborně.